Масова частка карбону в алкіні 88,24% відносна густина парів за неоном 3.4 Обчисли молекулярну формулу буглеводню. Напиши її скорочену структуру
- 10.04.2018 14:53
- Химия
Ответы и объяснения 1
W(С)= 88,24%
D(Nе)= 3,4
CnH2n-2
формула -?1.Молярна маса М= D(Nе )*М(Nе )=3,4*20=68 г/моль
W(Н)=100-88,24=11,76%
2.Находимо співвідношення кількості атомів n С: nН=88,24/12 : 11,76/1 =7,35 :11,76=1:1,6=5:8
Частинка має склад С5Н8, її молярна маса М(С5Н8)=12*5+8=68, і у нас 68, значить одержимо С5Н8 - пентин
Інший спосіб.Знаючи загальну формулу класу речовин М(CnH2n-2)=68
12n+2n-2=68; 14 n=70; n=70/14=5 С5Н8
СНΞС-(СН2)2-СН3- 11.04.2018 03:09