Із 600 г кальцій броміду добуто 3 г брому. Обчисліть відносний вихід брому
- 21.09.2018 14:57
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(CaBr2) = 600 g
m(практ Br2) =3 g
-----------------
η(Br2)-?
600 X
CaBr2-->Ca+Br2 M(CaBr2)= 200 g/mol M(Br2) =160 g/mol
200 160
X = 600*160 / 200 = 480 g
η=m(практ )/m(теор) * 100% = 3/480*100% = 0.6%
ответ 0.6%
- 22.09.2018 00:46