Етин об'ємом 288 згорів повністю в атмосфері кисню. Обчисліть об'єм кисню (н. у.), використаного в реакції.
- 06.07.2018 08:10
- Химия
Ответы и объяснения 1
n=V/Vm
2C2H2+5O2=4CO2+2H2O
n=288/22.4=12.8 моль
Пропорция
12.8/2=х/5
х=32 моль
V=32*22.4=716.8 л
- 07.07.2018 05:16