Помогите пожалуйста не могу понять как ришать эту задачу. Яка маса цинку,що мicтить 2% неактивних домiшок , необхiдна для одержання 33.6 л (н.у) водню?
- 12.03.2018 20:05
- Химия
Ответы и объяснения 1
знаходимо кількість речовини водню n=V/22,4=33,6/22,4=1,5 моль
Так як співвідношення цинку і водню по схемі 1:1, то кількість цинку також буде 1,5 моль.
Знаходимо його масу m= n*M=1,5*65,4=98,1 г
Ця маса необхідна, якщо цинк чистий, а по умові є 2% домішок, тому робимо перерахунок 98,1 г це 98%
х г це 100% х=98,1*100/98=100,1 г цинку
- 13.03.2018 00:50