помогите
методом електронного балансу підберіть коефіціенти в схемах окисновідновної реакції
NaI+NaIO3+H2SO4=I2+NA2SO4+H2O
- 27.12.2017 17:26
- Химия
Ответы и объяснения 1
5NaI+NaIO3+3H2SO4=3I2+3Na2SO4+3H2O ; 2l(-)-2e= I2(0)| 5 | процесс окисления | I в составе NaI-восстановитель ; I(+5)+5e=I2(0)| 2 | процесс восстановления | I в составе NaIO3 окислитель ;
- 28.12.2017 09:32