Напишіть рівняння реакції, і за допомогою яких можна здійснити перетворення Mg-MhCl2-MgSO4-Mg (OH)2
- 08.10.2017 12:30
- Химия
Ответы и объяснения 1
MgCl2 + H2SO4 = MgSO4 + 2HCl
MgSO4 + 2NaOH = Mg(OH)2 + Na2SO4
- 09.10.2017 01:40