Обчисліть кількість речовини кисню, що витратиться на згорання 5 моль кальцію Сa
- 16.10.2017 21:15
- Химия
Ответы и объяснения 1
2Ca+O2=2CaО
По уравнению реакции 2n(Ca)=n(O2), значит n(O2)=5/2=2.5 моль.
Ответ 2.5 моль
- 17.10.2017 12:46