Дослід № 1
1. У дві окремі пробірки додайте трохи кальцій карбонату (CaCO3) і натрій карбонату (Na2CO3).
2. У кожну пробірку додайте по 1мл розбавленої хлоридної кислоти (HCl). Що спостерігаєте ?
3. Складіть рівняння реакцій в молекулярній формі, повній та скороченій іонних формах.
дам 20 балів
- 10.04.2017 05:24
- Химия
Ответы и объяснения 1
CaCO3↓+2H(+)+2Cl(-)=Ca(2+)+2Cl(-)+СO2↑+H2O
CaCO3↓+2H(+)=Ca(2+)+СO2↑+H2O
Na2CO3+2HCl=2NaCl+СO2↑+H2O
2Na(+)+CO3(2-)+2H(+)+2Cl(-)=2Na(+)+2Cl(-)+СO2↑+H2O
CO3(2-)+2H(+)=СO2↑+H2O
- 11.04.2017 17:43