367,5 г 40% розчину сульфатної кислоти прореагувало з алюміній оксидом. Визначте масу соли, що утворилася
- 16.11.2017 06:22
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(H2SO4)=367,5*40/100=147г
M(H2SO4)=98г/моль
M(AI2(SO4)3)=342г/моль
n(H2SO4)=147/98=1,5моль
nH2SO4:n(AI2(SO4)3=3:1
n(AI2SO4)3=1,5/3=0,5моль
m(AI2(SO4)3=0,5*342=171г
- 17.11.2017 22:52