109,5 г 20% розчину хлоридної кислоти прореагувало з алюминием. Знайти объем водню.
- 27.08.2017 15:27
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(HCI)=109,5*20/100=21,9г
M(HCI)=36,5г/моль
n(HCI)=21,9/36,5=0,6моль
nHCI:nH2=6:3=2:1
n(H2)=0,6/2=0,3моль
V(H2)=0,3*22,4=6,72л
- 28.08.2017 10:58