Обчисліть масову частку фосфору (у відсотках) у його бінарній сполуці з Гідрогеном,у якій Фосфор виявляє ступінь окиснення -3
- 20.07.2017 14:47
- Химия
Ответы и объяснения 1
М(Р)=31 г/моль
М(Н)=1 г/моль
молярна маса фосфіну
M(PH₃)=M(P)+3M(H)
масова частка фосфору
w(P)=M(P)/M(PH₃)
w(P)=M(P)/(M(P)+3M(H))
w(P)=31/(31+3*1)=31/34=0,91
- 21.07.2017 11:55