Срочно!!!
Е утворює сполуку ЕН4.
Масова частка Оксигену в його оксиді 30.5
Визначити елемент
- 26.02.2018 14:47
- Химия
Ответы и объяснения 1
0,695=Х/Х+32
0,695Х+22,24=Х
Х=73 - це Германій, а формула його оксиду GeO2
- 27.02.2018 12:53