Задача розрахувати об'єм розчину з молчрн концентрацією речовини 0,2моль/л що містить 22,4г KOH
- 15.08.2018 01:01
- Химия
Ответы и объяснения 1
n(КОН) = m(КОН) / M(КОН) = 22.4 / 56 = 0.4 моль
Рахуємо об'єм розчину
V(розчину) = n(KOH) / C = 0.4 / 0.2 = 2 л
- 16.08.2018 10:32