Помогите пожалуйста срочно!
яка маса солі виділиться при взаємодії 980г 50%-го розчину сульфатної кислоти з барій гідроксидом?
- 13.09.2017 06:52
- Химия
Ответы и объяснения 1
складаємо рівняння реакції:
490г Хг
H2SO4 + Ba(OH)2=BаSO4↓ + 2H2О
98г 233г
Х=490·233/98=1165г
- 14.09.2017 17:24