1. Проведіть реакції йонного обміну між попарно взятими розчинами електролітів а) калій сульфітом і хлоридною кислотою, б) купрум(ІІ)сульфатом і натрій гідроксидом, в) сульфатною кислотою та калій гідроксидом.
- 20.06.2018 13:07
- Химия
Ответы и объяснения 1
K2SO3 + 2HCl(разб.) = 2KCl +SO2↑ + H2O
2K(+) + SO3(2-) + 2H(+) + 2Cl(-) = 2K(+) + 2Cl(-) + SO2 + H2O
2H(+) + SO3(2-) = H2O + SO2
Б)
CuSO4 + 2 NaOH = Cu(OH)2 + Na2SO4
Cu (2+) + SO4(2-) + 2Na(+) + 2OH(-) = Cu(OH)2 (осадок) + 2 Na(+) SO4(2-)
Cu (2+) + 2OH(-) = Cu(OH)2 (осадок)
В)
H2SO3+2KOH=K2SO3+2H2O
2H(+) + SO3(2-) +2K(+) +OH(-)= 2K(+) +SO3(2-) +2H2O
H(+) + OH(-)=H2O
Если помог, нажми кнопку Спасибо))
- 21.06.2018 13:04