ТЕРМІНОВО!!! СЬОГОДНІ!!
1 Обчислити масу розчину хлоридоої кислоти,який можна приготувати з 30 г хлоридної кислоти з масовою часткою розчиненої речовини 10%
2. Обчислити масову частку резчиненої речовини 2 моль KaNo3 і 400 г води
3. Обчислити масову частку речовини 4.48л H2So4 і 300 г води
Бажано правильно,бо на кр)
- 07.07.2017 11:54
- Химия
Ответы и объяснения 1
m (HCl)=30 г
З-ти: mр-ну
Р-ня
W (HCl)=30/mр-ну=0.1
mр-ну=30/0.1=300 г
2)Дано: n (KNO3)=2 моль
m (H2O)=400 г
З-ти: W (KNO3)
Р-ня
m (KNO3)=n×M (KNO3)=2×101=202 г
W (KNO3)=m (KNO3)/m (H2O)+ m (KNO3)=202/602=0.335
33.5%
- 08.07.2017 23:04