Алкін масою 34 г займає об'єм 11,2 л. (н.у), масова частка Гідрогену в ньому 11,76%. Запишіть формулу і назву алкіну.
- 13.06.2017 17:01
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(CnH2n-2)=34 g
V=11.2 L
W(H)=11.76%
--------------------
CxHy-?
W(C)=100%-11.76% = 88.24%
CxHy = 88.24 / 12 : 11.76 / 1 = 7: 12
C7H12 - Гептин
ответ ГЕПТИН
- 15.06.2017 00:06