Купрум(||) гiдроксид масою 196г прожарили.Оксид металу, що утворився, вiдновили воднем. Який об'ем водню прореагував?
- 15.05.2018 22:40
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(Cu(OH)2)=98г/моль
M(CuO)=80г/моль
n(Cu(OH)2)=196/98=2моль
nCu(OH)2:nCuO=1:1
n(CuO)=2моль
m(CuO)=2*80=160г
CuO+H2=Cu+H2O
n(CuO)=2моль
nCuO:nH2=1:1
n(H2)=2моль
V(H2)=2*22,4=44,8л
прореагувало 44,8л водню
- 16.05.2018 10:41