Обчисліть масу безводної солі, яка міститься у 75 г MgSO4 * 7H2O.
Будь-ласка напишіть
- 09.05.2018 21:00
- Химия
Ответы и объяснения 1
1. Знаходимо масу води за формулою:
m(води)=V(води)•ρ(води), де густина води ρ(води)=1г/мл.
m(води) = 200 мл • 1 г/мл = 200 г. Бачимо, що для води об'єм відповідає масі, тому ця дія не є обов'язковою.
2. Знаходимо масу речовини (магній сульфату MgSO4) за формулою:
m1(речовини)=(m1(розчину)/100 %)•W1(речовини)=
=(300 г/100%) •15%=45 г.
3. Знаходимо масу нового розчину:
m(розчину)=m1(розчину)+m(води)=300 г+200г=500г.
4. Знаходимо масову частку речовини (магній сульфату MgSO4)) в новому розчині за формулою:
W(речовини)=(m1(речовини)/m(розчину))•100 %.
W(речовини)=(45 г/500 г)•100%=9%.
Відповідь: W(речовини)=9%.
- 01.01.1970 00:00