Визначте хімічну формулу сполуки, якщо вона складається з 1 атома C і 1 атома О, та W елементів у цій сполуці.
- 27.06.2017 16:56
- Химия
Ответы и объяснения 1
Мг(СО) = 28
ω(С)=12/28 = 0,4286 або 42,86%
ω(О)= 16/28 = 0,5714 або 57,14%
- 29.06.2017 00:30