Розв'яжіть задачу. Один із передбачених Д.І. Менделєєвим хімічний елемент утворює вищий оксид складу ЕO2, масова частка Оксигену в якому 30,48%. На основі розрахунків установіть елемент про який іде мова.
- 17.04.2018 08:22
- Химия
Ответы и объяснения 1
W(O2)=30.48%
MeO2
----------------
Me-?
W= O2/ (Me+O2)*100%
30.48 = 32 / (X+32)*100%
X=72.98 - это германий GeO2
ответ Германий
- 18.04.2018 02:02