Обчисліть масову частку елемента у сполуках з такою хімічою формулою як Ba3(PO4)2
помогите если можете
- 26.10.2017 11:33
- Химия
Ответы и объяснения 1
W(Ba)=411/601=0.68=68%
W(P)=62/601=0.10=10%
W(O)=128/601=0.22=22%
- 27.10.2017 19:06