Обчисліть середню відносну атомну масу Купруму, якщо відомо, що у
природі є два стабільних ізотопи цього елемента:
63Си (атомна частка
71,87 %) і
64Си (атомна частка 28,53 %)
- 13.08.2017 11:01
- Химия
Ответы и объяснения 1
Ar= 63× 0,7187 + 64× 0,2853= 45,278 + 18,259= 63,537
ответ 63,5
- 14.08.2017 17:18