Визначте та вкажіть кількість сульфатної кислоти необхідної для нейтралізації 28 г калій гідроксиду
- 03.04.2018 12:07
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(KOH) = 28 г
Знайти:
n(H2SO4)-?
m(H2SO4)-?
M(KOH)= 56 г/моль
n(KOH) = m/M = 28 г/56 г/моль = 0,5 моль
H2SO4 + 2KOH = K2SO4 + H2SO4
З рівняння хімічної реакції бачимо, що n(H2SO4)=0.5n(KOH)
n(H2SO4)=0,5*0,5 моль = 0,25 моль
M(H2SO4) = 98 г/моль
m(H2SO4)=n*M = 0,25 моль*98 г/моль = 24,5 г
Відповідь: 0,25 моль; 24,5 г
- 04.04.2018 09:17