Розрахувати концентрацію отриманого розчину якщо до 400 грам 40% розчину сульфатної кислоти додали 200 грам води
- 07.12.2017 19:32
- Химия
Ответы и объяснения 1
w₁ = 40 %
+ 200 г воды
Найти: w₂
Решение:
w = (mв-ва/mр-ра)*100%
У нас в новом растворе масса кислоты та же, увеличилась только масса раствора за счет добавления воды.
Масса кислоты: m₁к-ты = (w₁*m₁р-ра)/100% = 40*400/100 = 160 (г)
Новая масса раствора: m₂р-ра =m₁р-ра + mводы = 400 + 200 = 600 (г)
Новая концентрация:
w₂ = (m₁к-ты/m₂р-ра)*100% = (160/600)*100% = 26,(6) ≈ 26,7 %
Ответ: 26,7 %
Дано: m ₁р=ра = 400 г
w₁ = 40 %
+ 200 г води
Знайти:w₂
Рішення:
w = (mв-ва/mр-ра)*100%
У нас в новому розчині маса кислоти та ж, збільшилася тільки маса розчину за рахунок додавання води.
Маса кислоти: m₁к-ти = (w₁*m₁р-ра)/100% = 40*400/100 = 160 (г)
Нова маса розчину: m₂р-ра = m₁р-ра + mводы = 400 + 200 = 600 (г)
Нова концентрація:
w₂ = (m₁к-ти/m₂р-ра)*100% = (160/600)*100% = 26,(6) ≈ 26,7 %
Відповідь:26,7 %
- 08.12.2017 03:54