Під час спалювання 3.2 г сірки утвориться сульфур оксид масою?
- 05.07.2017 04:11
- Химия
Ответы и объяснения 1
S + O2 = SO2
1 моль 1 моль
32 г/моль 64 г/моль
32 г 64 г
3,2:32=х:64
х=m(SO2)=3,2*64/32=6,4
Ответ: 6,4 г
- 06.07.2017 22:55