Визначити, скільки етиленгіколю потрібно розчинити у 50 л води, щоб масова частка його в розчині склала 47 %
- 07.06.2018 23:24
- Химия
Ответы и объяснения 1
масса воды = V*p(h2O), p(H2O)=1 г/мл
масса воды = 50000*1=50000 г
Х - это масса этиленгликоля, тогда масса раствора = х+50000
47% = X / (X+50000) *100%
X=44339.6 g = 44.34 kg
ответ 44.34 кг этиленгликоля.
- 08.06.2018 07:58