Відносна густина невідомого оксиду Сульфуру за киснем дорівнює 2. Визначити формулу невідомого оксиду, якщо вміст Сульфуру у ньому складає 50%.
- 13.01.2018 07:13
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(S)=64 r*50%/100% = 32 r
n(S)=m/M = x = 32 r/|32 г/моль = 1 моль
m(O)= 64 r-32 r = 32 r
n(O)=m/M=y= 32 г/16 г/моль = 2 моль
Формула SO2
- 14.01.2018 12:42