Аналізуючи сплав заліза на вміст сірки спалили зразок сталі масою 1г.Утворилося 35мл сульфур4 оксиду(н.у ) .Обчисліть масову частку сульфуру в цьому сплаві.
- 24.09.2018 20:05
- Химия
Ответы и объяснения 1
S + O2 = SO2
Рахуємо кількість речовини оксиду
n = V / Vm = 35 / 22.4 = 1.5625 ммоль
За рівнянням реакції така ж кількість речовини сірки згоріла. Рахуємо масу сірки
m = n * M = 1.5625 * 32 = 50 мг
Рахуємо масову частку Сульфуру в сплаві
w = m(Сульфуру) / m(сплаву) = 50 / 1000 = 0.05 або 5%
- 25.09.2018 05:59