Обчисліть масу 40% розчину який утворився при додаванні солі до 20% розчину 350 см кубічних густина якого 1.8 г/см кубічних
- 13.01.2018 04:25
- Химия
Ответы и объяснения 1
маса солі в розчині=630*20/100=126г
маса води=630-126=504г
х-маса солі в 40% розчині
на 40г солі припадає (100-40)=60г води
на Хг солі припадає 504г води
Х=504*40/60=336г
маса розчину=336+504=840г
- 14.01.2018 13:35