!СРОЧНО ПРОШУ!
Здійсніть практично такі перетворення
1)Купрум(II) карбонат - Купрум(II) нітрат - Купрум(II) гідроксид - Купрум(II) оксид
2)Ферум(III) сульфат - ферум(III) гідроксид - ферум(III) оксид - ферум(III) хлорид
- 26.05.2018 21:59
- Химия
Ответы и объяснения 1
Cu(NO3)2 + 2KOH = 2KNO3 + Cu(OH)2
Cu(OH)2 = CuO + H2O
2) Fe2(SO4)3 + 6KOH = 2Fe(OH)3 + 3K2SO4
2Fe(OH)3 = Fe2O3 + 3H2O
Fe2O3 + 6HCl = 2FeCl3 + 3H2O
- 27.05.2018 10:40