Визначте масу солі і води необхідних для приготування 150грам розчину солі з масовою часткою 12%
- 24.03.2018 00:57
- Химия
Ответы и объяснения 2
масса соли = (масса раствора * 12%)/100% = (150*12%)/100% = 18 гр
масса воды = масса раствора - масса соли = 150 - 18 = 132 гр
- 24.03.2018 23:18
m(H2O) = 150 г - 18 г = 132 г
відповідь: 18 г солі та 132 г води
- 26.03.2018 00:52