У склянку з 140 мл води добавили 60 г кухонної солі. Обчисли масову частку солі в утвореному розчині
- 01.07.2017 08:23
- Химия
Ответы и объяснения 1
массовая доля соли = (масса соли/масса раствора)*100% = (60/200)*100% = 30%
- 03.07.2017 00:30