Вуглеводень густина якого за н.у. = 2,5 г/л має масову частку вуглецю 0,8571. Виведіть молекулярну формулу вуглеводню
- 12.07.2018 17:44
- Химия
Ответы и объяснения 1
D(CxHy)=2.5 g/L
W(C)=0.8571 = 85.71%
-------------------------
CxHy-?
W(H)=1 - 0.8571 =0.1429 = 14.29%
CxHy / 2.5 = 85.71/12 : 14.29 / 1
CxHy=18 : 36
C18H36
Ответ C18H36
- 13.07.2018 17:19