Масова частка крохмалю в картоплі становить 20%. Яку масу глюкози можна одержати з картоплі масою 1620 г?
- 16.09.2017 20:42
- Химия
Ответы и объяснения 1
ω(C6H10O5)n)=20%=0.2
m(картоплі) = 1620 г
Знайти:
m(C6H12O6)-?
m(C6H10O5)n) = 1620 г*0,2 = 324 г
М(С6Н10О5)n) = 162n r/моль
n(C6H10O5)n=324 г/162 г/моль = 2 моль
М(С6Н12О6) = 180 г/моль
С6Н10О5 + Н2О ⇒ С6Н12О6
З рівняння реакції слідує, що n(C6H12O6)=n(C6H10O5) = 2 моль
m(C6H12O6) = n*M = 2 моль*180 г/моль = 360 г
Відповідь: 360 г
- 17.09.2017 21:43