До розчину етанолу об'емом 250 мл (густина 0.8 г\мл) з массовою часткою спитру 92% додали калiй. УВизначити об'ем водню що утворився (н.У.)
- 07.11.2017 12:17
- Химия
Ответы и объяснения 1
V(C2H5OH)=250мл
p(C2H5OH)=0.8г/мл
w(C2H5OH)=92%=0.92
Найти:
V(H2)-?
Решение:
2C2H5OH+2K-->2C2H5OK+H2
m(C2H5OH)=250*0.8*0.92=184г
M(C2H5OH)=46г/моль
n(C2H5OH)=m/M=4моль
n(H2)=n(C2H5OH)/2=4/2=2моль
V(H2)=n*Vm=2*22.4=44.8л
Ответ: 44.8л
- 08.11.2017 13:55