Берилій гідроксид належить до амфотерних гідроксидів.за аналогією із цинк гідроксидом запишіть рівняння реакцій,що підтверджують його амфотерні властивості
- 15.08.2018 20:22
- Химия
Ответы и объяснения 1
Be(OH)2 + 2HCl (разб.) = BeCl2 + 2H2O
Be(OH)2 + 2NaOH (конц.) = Na2[Be(OH)4]
Be(OH)2 + 2NaOH = Na2BeO2 + 2H2O
- 16.08.2018 01:36