Обчисліть масу солі, яка утворюється внаслідок взаємодії 40 г натрій гідроксиду із нітратною кислотою.
- 02.05.2018 01:38
- Химия
Ответы и объяснения 1
Mr( NaOH)= 23+16+1=40
Mr(NaNO3)= 23+14+16*3=85
Маса солі NaNO3= 40*85/40= 85г.
- 03.05.2018 15:57