У 10%-й розчин солі масою 450 г досипали 30 г солі.Знайдіть відсотковий уміст солі в новому розчині.(починати з дано)
- 23.09.2018 15:05
- Химия
Ответы и объяснения 2
х г - 10%
450*10:100=45 г соли - в растворе
45+30=75 г соли - стало
5% - 45 гх % - 75 гх=10*75:45х=16,6 % соли
- 24.09.2018 17:44
W(соли)=10%
m(ppa)=450 g
+m(соль)=30 g
-------------------------
W(соль)-?
m(соль)=450*10%/100% = 45 g
m(общей соли)=45+30=75 g
W(соли новой)=75/450*100%=16.67%
ответ 16.67%
- 25.09.2018 15:07