Унаслідок взаємодії 22 г вищого оксиду елемента головної підгрупи 4 групи з водою утворилося 31 гкислоти . Установити назву невідомого хімічного елемента
- 19.03.2018 04:25
- Химия
Ответы и объяснения 1
22г/x + 32 = 31/2+x+48
31x + 992 = 44 + 22 + 1056
31x - 22x = 44 + 1056 - 992
9x = 108
x = 12
12 - это масса атома C
- 20.03.2018 12:32