До розчину масою 130г з масовою часткою 6% добавили 8г солі обчислити масову частку
- 16.06.2017 16:34
- Химия
Ответы и объяснения 1
m"(солі) = 7,8 г + 8 г = 15,8 г
m"(розч) = 130 г + 8 г = 138 г
ω"(солі) = 15.8 г/138 г = 0,1145 або 11,45%
- 17.06.2017 00:48