Визначте обьем вогулекислого газу за нормальними умовами що утворюються при спиртовому бродинни глюкози масовою 360
- 15.02.2018 00:19
- Химия
Ответы и объяснения 1
360 г - х г
180 г/моль - 2*22,4 г
х = (360*2*22,4)/180 = 89,6 (л)
- 15.02.2018 02:16