СРОЧНО!!!!!!!!!!!!! СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!! СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Крізь розчин калій гідроксиду масою 200г , що містить 8,4 г лугу, пропустили сульфур(4) оксид до повної нейтралізації лугу. Обчисліть масову частку солі в утвореному розчин
- 06.05.2018 21:58
- Химия
Ответы и объяснения 1
n(KOH)=8.4 : 56=0.15 моль
n(K2SO3)=0.15:2=0.075
m(K2SO3)=0.075 *158=11.85
w(K2SO3)=11.85/200*100=5.8%
- 07.05.2018 06:46