Яка маса оксиду калію взаємодіє з водою, якщо в результаті реакції утвориться гідроксид калію кількістю речовини 2,5 моль?
- 15.08.2017 12:35
- Химия
Ответы и объяснения 1
v(K₂O)=v(KOH)/2
v(K₂O)=2.5/2=1.25 моль
v(K₂O)=
M(K₂O)=94 г/моль
m(K₂O)=M(K₂O)*v(K₂O)
m(K₂O)=1.25 моль * 94 г/моль=117.5 г
Ответ: 117.5 г
- 16.08.2017 07:33