На порошок магнію подіяли розведеною сульфатною кислотою, внаслідок чого утворилася сіль масою 2,4 г. Які маси речовин прореагували?
Помогите, пожалуйста!
- 20.07.2018 01:57
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(MgSO4)= 2,4 г
Знайти:
m(Mg)=?
m(H2SO4_=?
M(Mg)=24 г/моль
M(H2SO4)= 98 г/моль
M(MgSO4)= 120 г/моль
n(MgSO4) = 2,4 г/120 г/моль = 0,02 моль
Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2
З РХР слідує, що n(MgSO4)=n(Mg)=n(H2SO4)= 0,02 моль
m(H2SO4)=0.02 моль*98 г/моль = 1,96 г
m(Mg) = 0,02 моль*24 г/моль = 0,48 г
Відповідь: 0,48 г магнію та 1,96 г сульфатної кислоти
- 21.07.2018 02:24