Обчисліть масу нерозчинної основи яка утворилася при взаємодії ферум(III) хлорид з калій гідроксидом масою 5.6 г
- 14.03.2018 05:50
- Химия
Ответы и объяснения 1
n(KOH) = m(KOH)/M(KOH) = 5,6 г/56 г/моль = 0,1 моль
M(Fe(OH)3)= 107 г/моль
FeCl3 + 3KOH = Fe(OH)3 + 3KCl
З рівняння реакції слідує, що
n(Fe(OH)3)=1/3n(KOH) = 1/3*0,1 моль =0,033 моль
m(Fe(OH)3) = n(Fe(OH)3)*M(Fe(OH)3)
m(Fe(OH)3) = 0,033 моль*107 г/моль = 3,57 г
Відповідь: 3,57 г
- 15.03.2018 14:21