Суміш водню і хлору, яка містила 7,1 г хлору, підірвали. Утворений гідроген хлорид пропустили крізь розчин арґентум нітрату. Обчисліть масу утвореного осаду
- 05.05.2017 21:31
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(Cl2)= 7,1 г
Знайти
m(AgCl)=?
n(Cl2) = 7,1 г/71 г/моль = 0,1 моль
H2 + Cl2 = 2HCl
З рівняння реакції слідує, що n(HCl) = 2n(Cl2)=2*0,1 моль=0,2 моль
AgNO3 + HCl = AgCl + HNO3 (2)
З рівняння 2 слідує, що n(AgCl)=n(HCl) =0,2 моль
M(AgCl) = 143.5 г/моль
m(AgCl) = n(AgCl)*M(AgCl) = 0,2 моль*143,5 г/моль = 28,7 г
Відповідь: 28,7 г
- 06.05.2017 04:34