Напишіть рівняння реакцій щоб здійснити перетворення
P2O5→H3PO4→Na3PO4;
Zn→ZnO→Zn(OH)2→ZnSO4
- 19.03.2018 21:40
- Химия
Ответы и объяснения 1
2H3PO4 +6Na =2Na3PO4+3H2
Zn+O=ZnO
ZnO+H2O = Zn(OH)2
Zn (OH)2+H2SO4=ZnSO4+H2O
- 20.03.2018 11:26