Обчисліть об'єм водню, що виділяється при взаємодії 20гр кальцію та 70гр розчину хлоридної кислоти з W (HCl) -20%
- 06.07.2017 23:40
- Химия
Ответы и объяснения 1
40 73 22,4
найдем массу HCL в растворе = 20%*70/100% =14г
найдем избыток-недостаток примем HCL за Х и составим соотншение
20/40=Х/73 Х =36,5г(HCL) --в недостатке
по недостатку находим объем Н2
14/73 = У/22,4 У = 11,2л(Н2)
- 08.07.2017 00:40