Яка молярна маса білку в якому міститься 0,32% сульфуру якщо припустити що в ньому лише 2 атоми сульфуру?
- 26.10.2017 13:27
- Химия
Ответы и объяснения 1
2*Ar(S)=32*2=64г/моль
В 1 моль белка содержится 64г белка
64г--->0,32%
Хг----->100%
M(белка)=Х=64*100/0,32=20000г/моль
- 27.10.2017 19:47